Oficialus atstovas Lietuvoje UAB Barenda
Tel. 8 647 11 888, el. p. info@barenda.lt
Lvovo g. 13A, Vilnius
   Home      Face&Body System


CRYSTAL CLEAR FACE&BODY SYSTEM

MIKRODERMABRAZIJA IR VAKUUMAS

 

Crystal Clear Face&Body System yra ypatinga tuo, kad vienu kompaktišku aparatu galima atlikti dvi profesionalias procedūras kūnui ir veidui. Šiuo aparatu galima atlikti populiariausią Crystal Clear mikrodermabrazijos procedūrą ir ypač veiksmingą celiulito bei kūno stangrinimo terapiją.

 
 

 

Crystal Clear procedūra

 

CRYSTAL CLEAR FACE&BODY SYSTEM - MIKRODERMABRAZIJA

Mikrodermabrazija – tai saugus ir kontroliuojamas odos eksfoliacijos metodas (paviršutinio raginio sluoksnio šveitimas), mechaniškai nušlifavus negyvas odos ląsteles.

Kristalų srovė atsimuša tiesiai į odos paviršių. Kristalų jėga kartu su jų šlifuojančiom dalelėm švelniai nušlifuoja epidermį sluoksnis po sluoksnio.

Procedūros rekomenduojamos:

 • Brandžiai odai – matomai sumažina raukšlių gylį;
 • Esant randams – sulygina odos reljefą;
 • Pigmentacija – odos eksfoliacija;
 • Pažeistos odos atstatymui;
 • Prabangioms kūno procedūroms – šilkinė oda;
 • Anticeliulitinėms procedūroms;
 • Kaip prabangaus manikiūro ar pedikiūro dalis.

Nepriklausomais klinikiniais tyrimais įrodyta, kad procedūros su Crystal Clear Skin System akivaizdžiai pagerina odos išvaizdą, mažina raukšlelių gylį, suteikdamos atjauninimo efektą.

Rekomenduojamas kursas nuo 10 iki 20 procedūrų arba kaip vienkartinė procedūra. Šalina negyvas odos ląsteles, plonina raginį sluoksnį, lygina odos reljefą, mažina raukšlių gylį bei naikina smulkias raukšles. Idealiai tinka odai su išsiplėtusiomis poromis, komedonais. Galima gilesnė eksfoliacija esant keratozei. Vakuuminis masažas stimuliuoja mikrocirkuliaciją (gerėja audinių maitinimas), skatina limfos nutekėjimą (greičiau šalinami toksinai). Stimuliuojama kolageno ir elastino sintezė. Gerėja odos ir raumenų tonusas, didėja elastingumas.
 
 
 

CRYSTAL CLEAR FACE&BODY SYSTEM – CELIULITO TERAPIJA

Kaip celiulito terapija veikia

Crystal Clear celiulito terapija siūlo efektyvų neinvazinį būdą sumažinti celiulito atsiradimą ir bendrai pagerinti odos tonusą.

Aparatas derina vakuumą su unikalia pulsuojančia technologija. Vakuumas sukuriamas taurelės, slystančios per jūsų odą, viduje, taip pasiekiant įvairius įsiurbimo lygius, kol kintančio pulsuojančio veiksmo metu laikinai sukaustomi ir pakeliami minkštieji audiniai. Šiuo veiksmu sukuriamas poodinis masažas jungiamiesiems audiniams ir riebalų rutuliukams.

Tempiant pluoštinius raiščius (kurie yra pagrindinė celiulito efekto atsiradimo priežastis) padedama atpalaiduoti riebalus iš įtemptų jungiamųjų audinių, kurie laiko riebalų ląstelę ir išstumia toksinus ir vandenį.

Tinkamas produktas kūno kontūrams tobulinti, toks kaip Crystal Clear kūno stangrinimo kompleksas, kuriame yra rūpestingai atrinkti ingredientai, yra tepamas ant odos prieš procedūrą. Pulsuojantis mašinos atliekamas veiksmas padeda aktyviai spausti rūpestingai atrinktus riebalus naikinančius ingredientus kartu su viduje esančiomis specialiomis „antrosios kartos“ liposomomis ir aktyvių medžiagų kombinacija giliai į odą, kad ją atstatyti ir stangrinti. Šis kompleksas atlieka naują sausinimo ir infiltracijos procesą, kuris aktyviai didina mikrocirkuliaciją,  sausina išbrinkusius audinius.

Aktyvūs ingredientai harmoningai veikia su pulsuojančiu ir masažuojančiu efektu, kad išlyginti, pakelti ir sustangrinti odą.

Privalumai

 • didina fibroblastų skaičių ir mažina fibrozių skaičių
 • skatina kolageno ir elastino gamybą
 • epidermis padidėja, nes ląstelėse papildomas O2 ir maisto medžiagų kiekis
 • ryškiai pagerinama cirkuliacija
 • limfinė cirkuliacija pagerinama – sparčiau skalaujamas ir nesulaikomas vanduo
 • lyginami ir stangrinami lieknų klientų kūno kontūrai
 • po liposakcijos išlyginami odos nelygumai (tik po 6 mėnesių)

CRYSTAL CLEAR FACE&BODY SYSTEM PRIVALUMAI

Crystal Clear Face&Body – pažangių technologijų aparatas, pagamintas pagal tarptautinius standartus Didžiojoje Britanijoje:
 • Ypač lengva valdyti
 • Visiškai saugus;
 • Vienintelis aparatas, kuriame vienkartinis patronas su kristalais įsisuka tiesiai į rankeną, taip išvengiant kristalų kamščio susidarymą bei užtikrinant optimalią kristalų srovę;
 • Keičiami antgaliai užtikrina maksimaliausią higieną;
 • Automatiškai išsivalo;
 • Ypač maži išlaikymo kaštai (nedidelė procedūros savikaina).

Įsigydami Crystal Clear Face&Body aparatą, kartu gausite Crystal Clear kosmetikos priemonių paketą procedūroms, lankstinukus, plakatus, metodinę medžiagą, konsultacijas ir patarimus kaip populiarinti mikrodermabrazijos ir celiulito terapijos paslaugą Jūsų klientų tarpe. Jūs ar Jūsų salono darbuotojai bus apmokyti profesionaliam darbui su aparatu. UAB Barenda užtikrina nemokamą garantinę ir pogarantinę priežiūrą.APIE CRYSTAL CLEAR FACE&BODY SYSTEM SPAUDOJEGuild News November 2007

15.11.2007


Elle magazine June 07

17.06.2007


Daily Express March 07

23.03.2007


Daily Express November 06

20.11.2006