Oficialus atstovas Lietuvoje UAB Barenda
Tel. 8 647 11 888, el. p. info@barenda.lt
Lvovo g. 13A, Vilnius
   Home      Kūno priežiūros produktai

Crystal Clear kūno pienelis (Velvet Skin)

Naudoti šį nuostabų, senėjimą stabdantį kūno serumą – tikras malonumas. Jis švelniai padengia Jūsų odą, kuri tampa šilkinė, minkšta ir lygi. Serumas yra lengvas, neriebus, jis labai greitai susigeria į odą, tarsi ištirpdamas ant jos. Senėjimą stabdančios medžiagos, eteriniai aliejai ir kitos veikliosios medžiagos suteikia Jūsų odai tai, apie visą laiką svajojote.

Serumo sudėtyje yra natūralios apsauginės medžiagos ir malonaus aromato kvapniosios medžiagos. Taigi, Jūsų oda patirs tikrai nepakartojamus įspūdžius.

KOKIOS YRA VEIKLIOSIOS SUDĖTINĖS SERUMO MEDŽIAGOS?

Peptidai ir biopeptidai – duoda signalą odai pasveikti/atsinaujinti, o tada imama stimuliuoti kolageno gamyba.

Deguonies kompleksas – jūrinės kilmės medžiagų ir vitamino C darinio kompleksas. Padeda pakeisti prarastą energiją odos ląstelėse, regeneruoja ir grąžina odai gyvybę.

Norgel – tarsi užrakina drėgmę odoje, todėl ji atrodo jaunesnė ir skaistesnė, yra atgaivinama.

Kviečių proteinai – padeda grąžinti odai prarastą tonusą, stangrina epidermį, sukurdami ant odos elastingą sluoksnį, kuris padeda sumažinti raukšlių kiekį.

Brangakmeniai (Turmalinas) – veiksminga mineralinė medžiaga, kuri, švelniai šveičiant, skatina mikrocirkuliaciją ir oda vėl ima sveikai švytėti.

Eterinių aliejų kompleksas (apelsinų, snapučių, sandalmedžio ir greipfrutų aliejai) – rūpestingai atrinkti eteriniai aliejai, kurie, sutartinai veikdami, padeda atkurti odą.

200 ml pakuotė


Crystal clear kūno stangrinimo kompleksas

Crystal Clear kūno stangrinimo kompleksas (Body Firm Complex)

Riebalų mažinimo produkcija siekia padėti  sumažinti vietinių riebalų sankaupas ir panaikinti nemalonius celiulito telkinius po oda.

Tokie produktai normaliai veikia didinant riebalų nuėmimą ir stimuliuojant vietinę kraujo apytaką, taigi taip susikaupę vanduo ir toksinai  efektingai nusausinami, nudrenuojami, tuo būdu lyginant ir tobulinant odos audinį.

Naudojant tradicines riebalų mažinimo substancijas,  aktyvioji substancija ne efektingai pristatoma į jos potencialią vietą gilaus poveikio audiniuose ir aktyvūs ingredientai yra įjungti laisvu pavidalu, kuris reiškia, kad taip galima neatsispirti  kitų substancijų, kurios toje aplinkoje atskiedžia ingredientus, atakoms. 

Reikia atsižvelgti į visus šiuos faktorius, ieškant tikrojo riebalus mažinančio produkto.

Crystal Clear tyrimų ir plėtros komanda išrado kūno stangrinimo kompleksą, kurio pagrindiniai tikslai yra šie:

Užtikrinti formuluotų aktyvių junginių įsiskverbimo padidinimą į gilias odos dalis.

Apsaugoti aktyvias substancijas nuo degradacijos. Šis paskutinysis tikslas yra svarbus, nes aktyvių substancijų žūties dažnio slopinimas yra ekvivalentiškas produkto poveikio prailginimui.

Crystal Clear tyrimų ir plėtros komanda siekia šių tikslų, sukūrę aktyvių substancijų kombinacijų kapsules su specialiomis „antrosios kartos“ liposomomis, užtikrinančiomis veiklą giliai odoje pertvarkant ir stangrinant ją. 

Naujas nusausinimo ir įsiskverbimo procesas aktyviai didina mikrocirkuliaciją, ir drenuoja išbrinkusį audinį. Aktyvūs ingredientai sutaryinai veikia tam, kad lygintų, pakeltų ir stangrintų odą.

Aktyvūs ingredientai kapsulėmis specialiose liposomose, tokiose kaip eskulinas, azijinė centela (centella asiatica) , karnitinas, kofeinas ir lecitinas (3%) palengvins aktyvių ingredientų įsiskverbimą į odą ir pagreitins trigiceridų enzimų degradaciją. Tokiu būdu stimuliuojama kraujo apytaka stimuliavimas  skatina odos audinio sausinimą ir odos stangrumo atstatymą (prižiūrint celiulito išlyginimą).

Veikliosios medžiagos

Centella Asiatica( azijinė centelė) – stimuliuoja makromolekulinių komponentų sintezę, tuo būdu  atkuria odos spalvą, atnaujindama makromolekules, kurios suteikia odai elastingumą.

Ji taip pat skatina kraujo apytaką  stimuliuoti metabolinę jungiamojo audinio kraujagyslių veiklą, kad padėti sumažinti apelsino žievelės efektą ant odos

Kofeinas ir lecitinas – didina ATP (energiją) riebalų ląstelių viduje

Triticum Vulgare ( kviečių gemalų aliejus ir kviečių gemalų ekstraktas) – praturtintas vitaminu E ir turintis regeneracinių ir maitinančių savybių epidermiui ir formuojantis pakeliančią plėvelę ant odos paviršiaus

Mentolis, mentoksipropanediolis (Menthoxypropanediol), metilo laktatas  - stimuliuoja vėsinimą

Citrus Amara (karčiavaisis citrinmedis) (1%) – karčiai saldaus apelsino ekstraktas

Naudojimosi instrukcija

Naudoti vieną kartą per dieną po šveitimo su deguoniniu kūno šveitikliu. Užtepti apvaliais judesiais probleminėse srityse.

Specialisto patarimas

Kad kūno stangrinimo komplekso nauda būtų efektyvesnė, šlaunis tepkite sukamaisiais pirštų  judesiais kelių link. Taip bus skatinamas drenažo procesas. 

200ml, 400 ml pakuotėCrystal Clear krištolinis kūno šveitiklis (Crystal Body Polish)

Jei norite, kad gaiviai ir gražiai atrodytų ne tik veidas, grožio priemonių jam taupyti nereikia – įsigijusios Crystal Body Polish šveitiklį, jūs džiaugsitės puikia viso kūno išvaizda.

Jūsų oda atrodys ir bus tokia lygi, tarsi ką tik būtumėte išėjusios iš salono. Kūno šveitiklyje Crystal Body Polish yra surinktos ypatingos senėjimą stabdančios medžiagos, eteriniai aliejai ir brangieji akmenys granatai. Smulkūs mikrokristalai švelniai šveičia odą ir pašalina iš jos toksinus. Oda tampa skaisti ir švari.  Vėliau šveitiklio sudėtyje esantys eteriniai aliejai ir peptidai pamaitina odą bei padidina senėjimą stabdantį poveikį. Jums pakaks tik kelių minučių per dieną ir Jūsų oda atjaunės, taps lygi ir elastinga – tarsi laikas grįžtų atgal. 

Šveitiklio sudėtyje yra natūralių apsauginių medžiagų.

KOKIOS YRA VEIKLIOSIOS SUDĖTINĖS ŠVEITIKLIO MEDŽIAGOS?

Matriksilas 3000 – galingas veikliųjų medžiagų kompleksas, kurio sudėtyje esantys du peptidai sutartinai veikdami atstato žalą, odai padarytą amžiaus, šalina raukšles ir didina elastingumą.

Biopeptidas CL – veiksmingai skatina kolageno gamybą, todėl oda tampa stangri, mažėja raukšlių kiekis.

Deguonies kompleksas – jūrinės kilmės medžiagų ir vitamino C darinio kompleksas. Padeda pakeisti prarastą energiją ląstelėse, regeneruoja ir grąžina odai gyvybę.

Akacijų medus – padeda atsinaujinti ląstelėms, maitina odą, todėl ji tampa graži ir lygi.

Rubinas – veiksmingas mineralas, kuris, švelniai šveičiant odą,  skatina mikrocirkuliaciją, todėl oda vėl ima sveikai švytėti.

Saulėgrąžų aliejus (organinis) – praturtintas linolio rūgštimi, veiksmingai drėkina ir regeneruoja odą, todėl ji tampa elastinga, lėtėja joje vykstantys ankstyvo senėjimo procesai.

Tokoferilio acetatas – vitamino E darinys. Šis laisvųjų radikalų naikintojas pasižymi senėjimą stabdančiu poveikiu bei saugo ląsteles nuo senėjimą skatinančių saulės spindulių.

Eterinių aliejų kompleksas (apelsino, snapučių, sandalmedžio ir greipfrutų aliejai) – rūpestingai atrinktų eterinių aliejų derinys. Jie, sutartinai veikdami, padeda odai atsinaujinti.

200 ml pakuotė