Oficialus atstovas Lietuvoje UAB Barenda
Tel. 8 647 11 888, el. p. info@barenda.lt
Lvovo g. 13A, Vilnius
   Home      NAUJIENOS

NAUJIENA: MINI MIKRODERMABRAZIJOS APARATAS

 
 

CRYSTAL CLEAR SKIN SYSTEM

NAUJIENA!!! MINI MIKRODERMABRAZIJOS APARATAS
 
 
 
 


Šis kompaktiškas įrenginys yra nedidelis, bet juo pasiekiami stulbinami rezultatai. Smulkūs ir kieti aliuminio oksido kristalai poliruoja ir šveičia odą Crystal Clear mikrodermabrazijos metu. Mikrodermabrazija – tai itin moderniomis technologijomis atliekama odos šveitimo procedūra. Jos metu be skausmo poliruojant odą, lyginamos raukšlelės, valomos užsikimšusios poros, spuogai, gražinama saulės pažeista, senstanti oda. Pavargusi, pilkšva oda tarsi ima švytėti. 

Mikrodermabrazija – tai saugus ir kontroliuojamas odos eksfoliacijos metodas (paviršutinio raginio sluoksnio šveitimas), mechaniškai nušlifavus negyvas odos ląsteles.

Kristalų srovė atsimuša tiesiai į odos paviršių. Kristalų jėga kartu su jų šlifuojančiom dalelėm švelniai nušlifuoja epidermį sluoksnis po sluoksnio.

Panaudoti kristalai ir negyvos odos ląstelės ištraukiamos vakuumu. Švelnus vakuuminis veido masažas akimirksniu suteikia „liftingo“ efektą pavargusiems raumenims ir stimuliuoja kraujo padavimą į odos paviršių, skatinanti naujo kolageno ir elastino formavimąsi.

       Ypatingas dėmesys procedūros metu yra teikiamas daugiausiai rūpesčio keliančioms sritims - atviroms poroms, smulkioms raukšlelėms, odos trūkumams arba randams. Rezultatas - stulbinamai atjaunėjusi oda.

Įsigydami Crystal Clear aparatą, kartu gausite lankstinukus, plakatus, dovanų kuponus, metodinę medžiagą, konsultacijas ir patarimus kaip populiarinti aparatinių procedūrų paslaugą Jūsų klientų tarpe. Jūs ar Jūsų salono darbuotojai bus apmokyti profesionaliam darbui su aparatu.

UAB Barenda užtikrina nemokamą garantinę ir pogarantinę priežiūra.DĖMESIO!!!

Tik iki 2015-10-06  galioja specialus pasiūlymas aparato įsigijimui:

1350

(įprasta kaina 1900 )