Oficialus atstovas Lietuvoje UAB Barenda
Tel. 8 647 11 888, el. p. info@barenda.lt
Lvovo g. 13A, Vilnius
   Home      Paakių zonos priežiūra

Crystal Clear paąkių serumas/pieštukas (Roll away the years eye serum)

Ar kada svajojote apie stebuklingą lazdelę, kuria mostelėjus, laikas atsisuktų atgal?

Dabar tai įmanoma – Jums padės serumas, kurio sudėtyje esančios veikliosios medžiagos padės kovoti su amžiaus pėdsakais aplink akis.

Jūs galite atsukti laiką atgal, naudodami ypatingos sudėties veiksmingą senėjimą stabdantį serumą, kuris padės jums pakelti akių liniją ir kurio sudėtyje yra drėkinamųjų medžiagų. Serumas padės pašalinti tamsius ratilus po akimis, oda bus drėkinama iš vidaus, stangri, pastebimai sumažės raukšlių kiekis.

Naudoti serumą labai paprasta. Vos keliais sukamaisiais judesiais specialiu rutuliniu flakonėliu užtepsite ant odos veikliąsias serumo sudėtyje esančias medžiagas, kurios paklius į audinį. O tuo metu prasidės limfinis drenažas, padedantis sumažinti pabrinkimą bei keliantis ir stangrinantis odą akių srityje.

Naudokite jį kasdien ir džiaugsitės puikiais rezultatais. Nepamirškite, jog serumą geriausia visada turėti šalia, kad prireikus galėtumėte juo pasinaudoti visais svarbiais gyvenimo atvejais.

KOKIOS YRA VEIKLIOSIOS SERUMO MEDŽIAGOS?

Tetrapeptidas – veiksmingas, senėjimą stabdantis ingredientas, turintis savybių, mažinančių maišelius po akimis. 

Peptidai – jie tarsi pažadina gydomąsias / atkuriamąsias odos savybes, kurios padeda stimuliuoti kolageno gamybą.

Deguonies kompleksas – jūrinės kilmės medžiagos ir vitamino C darinys. Padeda pakeisti prarastą energiją odos ląstelėse, regeneruoja ir atgaivina odą.

Talazinas – pripildo raukšles iš vidaus ir stangrina odą, pasižymi poveikiu prieš radikalus.

„Norgel“ – užrakina drėgmę viduje, todėl oda atrodo jaunesnė ir skaistesnė.

Rugiagėlė – puikiai kovoja su pabrinkimu po akimis ir kitais odos pabrinkimais.

Kviečių proteinas – padeda atkurti odos toną ir stangrina odą, sukurdamas ant jos elastinį sluoksnį, padedantį sumažinti raukšles.

10 ml pakuotė

Crystal Clear akių kontūro padeliai (Crystal Clear Eye Contour pads)

Akių liftingas per 5 minutes

Poveikis

Liftingas,  pripildantis raukšles aplink akis akimirksniu. Drėkina jautrią akių sritį

Pagrindinis gydymas, naikinant metų žymes aplink akis. Gali būti naudojamas kartu su kitomis veido gydymo procedūromis arba vienas.

Veikliosios medžiagos

Chitosinas – kiautuotojo vėžiagyvio kiauto ekstraktas.“ Užantspauduoja“ drėgmę. Aktyvuojamas tirpalu, chitosinas sukuria tirpų gelį ir prisijungęs  prie odos  sąveikauja su proteinais ir riebalais. Tirpalas aktyvatorius turi efektyvių stangrinimo, pakėlimo ir stabdančių senėjimą medžiagų

Kofeinas – stimuliuoja mikrocirkuliaciją, taip sumažindamas pabrinkimą ir tamsius ratilus

Naudojimosi instrukcija

Naudokite šabloną, esantį pakuotėje, kad iškirptumėte tinkamą formą. Užtepkite skystį ant lygesnės padelio pusės. Užtepkite tiesiai po akimis. Palikite 5 minutėms ir atsipalaiduokite.

Nuvalykite likučius drėgnu vatos lapeliu.

Specialisto patarimas

Puiku naudoti prieš vakarėlį arba ypatingomis progomis stangrinti ir drėkinti visą akių sritį. Naudokite taip pat kaip „rytas po vakarėlio“ procedūrą greitam pabrinkusių akių lyginimui ir smulkių raukšlelių drėkinimui.