Oficialus atstovas Lietuvoje UAB Barenda
Tel. 8 647 11 888, el. p. info@barenda.lt
Lvovo g. 13A, Vilnius
   Home      Veido kaukės

Crystal Clear apsauginė kaukė (Crystal clear 10 Minute Glow)

Klinikiniais tyrimais patvirtintas dėmių ir inkštirų, sukeltų mikrobų, sumažėjimas per valandą

 • Ideali probleminei odai
 • Šiurkščiai sausai odai
 • Pilkai negyvai odai   
 • Akimirksniu palieka odą daugiau švytinčią
 • Kenčiančiai nuo riebalų pertekliaus odai
 • Paprasta naudoti nulupant

Kas yra dėmė?

Odoje yra milijonai riebalinių liaukų, kurios išskiria riebalus per odos poras į  odos paviršių. Paprastai riebalai padeda išsaugoti odą sveiką. Dėmė susiformuoja kai pora užkemšama kamščiu iš negyvų odos ląstelių sumaišytų su riebalais. Tai atsitinka, kai riebalinės liaukos yra aktyvesnės nei įprasta.

Baltas mazgelis (uždaras komedonas) yra odos pora, kuri  giliai užkimšta kamščiu.

Juodas mazgelis (atviras komedonas) yra pora, kuri užkemšama, kai atsiveria. Juoda spalva yra normalių odos pigmentų iš negyvų ląstelių darinys ( tas pats pigmentas, kuris atsakingas už saulės įdegį) – tai nėra nešvarumas.

Bakterija, kuri įprastai gyvena odos paviršiuje persikelia į užkimštą pora, taip gali susiformuoti pūliai, kurių rezultatas gali būti  geltonos dėmės, raudonumas ir uždegimas. Kai kuriems žmonėms šios uždegiminės dėmės gali tapti didelėmis ir gumbuotomis.

Koks skirtumas tarp dėmių ir inkštirų?

Nėra tikro skirtumo, yra tik kiekio reikšmė. Jei turima kelios jų, jos dažniausiai apibūdinamos kaip „taškeliai“, „gūburėliai“, arba „spuogeliai“. Bet jei jūs turite gana daug baltų mazgelių, juodų mazgelių ir negražiai atrodančių uždegiminių dėmių, tai apibūdinama kaip inkštirai, riebalų liaukos uždegimai.

Poveikis

Per didelis riebalų gamybos kiekis yra sukeltas alfa reduktazės enzimo, taigi norėdami efektingai mažinti bakterijų skaičių ir uždegimą, susijusius su dėmėmis, mes turime mažinti enzimų,  atsakingų už riebalų veiklą, skaičių. 

Probleminė oda gydoma dėl keturių priežasčių

 • Riebalų išsiskyrimas
 • Negyvų ląstelių susidarymas
 • Uždegimas
 • Bakterijos

Crystal clear apsauginė kaukė kovoja su visomis keturiomis priežastimis,  joje suderinti skirtingi ingredientai,  problema sprendžiama tiesiog nulupant kaukę. Oda akimirksniu tampa šviežesnė, skaistesnė ir ramesnė.

Veikliosios medžiagos

Sodos karboksimetilo gliukanas (0.75%) – padeda pažeistai odai atsinaujinti, yra priešuždegiminis

Nordihidroguaretinė rūgštis, oleanolio rūgšties kompleksas (3%) – mažina riebalų sekrecijos išsiskyrimą, tiesiogiai veikdamas alfa reduktazės enzimą ir keratolitinę reguliaciją. Taip pat turi puikias  priešuždegimines savybes, mažina bakterijų, kurios sukelia inkštirus,skaičių

Sodos laktatas (3%) – puikus eksfoliantas, šalinantis negyvas odos ląsteles.

Papajinis melionmedis (vaisinis ekstraktas ir citrina (4%) –  praturtinti papainu, padedančiu pašalinti negyvas odos ląsteles ir gaivina odą,  kol stimuliuojamas ląstelių atsinaujinimas giliausiuose sluoksniuose bei ir gražina riebią, inkštirais perpildytą odą

Klinikiniai tyrimai

Crystal clear apsauginė kaukė buvo ištirta visiško efektyvumo testais, specialiose  inkštiro gemaluose,  paraleliai tiriant asmenis, kurie neturėjo didelio kiekio inkštirų ir nenaudojo jokio kito gydymo.

Klinikiniai tyrimai buvo atlikti  kaukėje mažinant pagrindinius inkštirų, dėmių, uždegimo ir riebalų kriterijus.

Naudojimosi instrukcija

Naudoti dukart per savaitę po valymo, užtepti kaukę plonu sluoksniu, palikti 10 minučių, po to nuplėšti kaip plastikinę plėvelę. Nuplauti drungnu vandeniu.

Specialisto patarimas

Kad kaukė lengviau nusiimtų, įsitikinkite, jog jos kraštai nėra per daug ploni ir prisitvirtinę prie odos lupimo metu. Palikite kaukę veikti visą rekomenduojamą laiką.

100 ml ir 200 ml pakuotės

Crystal clear mini kaukė – liftingas (Crystal Clear Mini Mask Lift)

Veido pakėlimas akimirksniu

Raminimas akimirksniu

 • Drėkina odą
 • Stangrina ir pakelia odą
 • Giliai valo
 • Šviesina

Poveikis

Ši intensyvi drėkinanti ir pakelianti kaukė idealiai tinka naudoti kartu su  mikrodermabrazijos procedūra, nes drėkina ir vėsina akimirksniu Taip pat puikiai naudojama viena,  kaip  kaukė veido pakėlimui, stangrinimui, giliam valymui ir odos drėkinimui. Stangrina ir lygina odą per 30 minučių. Greitai lygina raukšles, odą palikdama jaunatviškai atrodančią.

Veikliosios medžiagos

Kviečių amino rūgštys – giliai drėkina, taip gražindamos odos paviršių, lygina raukšles ir palieka  nematomą apsauginį šydą, kuris įtempia ir stangrina odą

Dumbliai – mechaninė bazė, sukurianti plėvelę ant odos ir liftingo efektą

Diatomitinė žemė – supo mus  šimtus metų ir yra labai poringa substancija. Fosilijomis virtusių dumblių poringumas idealiai tinka ištraukti nešvarumus iš odos. Poros taip valomos ypač giliai. Kadangi kaukė sausina odą ir suformuoja į gelį panašų sluoksnį ant odos, nešvarumai yra sutraukiami į kaukę. Kviečių proteinai ir aminorūgštys padeda subalansuoti savą odos drėgmės lygmenį. Drėgmės netekimas yra vienas odos senėjimo kaltininkų . Drėgmės trūkumas pasireikš netekusios drėgmės odos raukšlėmis.

Klinikiniais tyrimais įrodyta

Nepriklausomais klinikiniais tyrimais ir moksliškai įrodyta, jog 26% raukšlių sumažėjo jau po vieno Crystal Clear Mini Lift Mask užtepimo. Produkto sudėtyje esantys ingredientai visi natūralūs.

Specialisto patarimas: Sumaišykite 60cm³ miltelių su 70cm³ aktyviklio. Greitai maišykite tol, kol mišinys virs kremo pavidalo pasta. Tepdami Mini Mask Lift, padenkite visą sritį aplink burną, taip akies mirksniu sudrėkindami suskirdusias ir jautrias lūpas.