Oficialus atstovas Lietuvoje UAB Barenda
Tel. 8 647 11 888, el. p. info@barenda.lt
Lvovo g. 13A, Vilnius
   Home      Veido valymas

Crystal Clear gaivinamasis tonikas (Crystal Clear Revitalising Tonic)

-tinka net ypač jautriai odai

Poveikis

Siūlo kiekvienam ir visiems be išimties odos tipams kai ką naudinga. Tinka visiems odos tipams, ypač sausai, pažeistai, senstančiai ir jautriai odai. Šis švelnus, savo sudėtyje neturintis alkoholio gaivinamasis tonikas, agurkų ekstrakto ir jūrinių elementų dėka suteikia odai gaivumo ir energijos. Jis palaiko natūralų drėgmės balansą ir padeda išlaikyti odą elastingą ir šviežią.

Veikliosios medžiagos

Mineralinės druskos ir mikroelementai iš jūrinių nuosėdinių uolienų – gaivina ir grąžina odai pusiausvyrą

Agurkų ekstraktas (1%) – drėkina ir švelnina odą

Drėkinamasis polikolio kompleksas (5%) - riboja transepiderminį vandens netekimą ir padeda ląstelėms išlaikyti vandenį

Pektinas, amino rūgštys, enzimai, vitaminai C ir B - minkština, ramina, drėkina

Oligoelementai (0,3%) – cinkas ir varis skatina žaizdų gijimą veikdami kolageno medžiagų apykaitą(metabolizmą). Vario trūkumas gali sukelti anomalijų kraujagyslių elastino ir kolageno sintezėje

Superoksido dismutazė (SOD) – efektingiausia biologinė sistema, ginanti ląsteles nuo laisvųjų radikalų

Naudojimosi instrukcija

Lengvai papurkškite ant odos po sudrėkinimo, taip „užrakindami“ drėgmę ir palikdami apsauginę plėvelę.

Specialisto patarimas

Jei norite, kad jūsų makiažas ilgiau laikytųsi ir išliktų nepriekaištingas, užpurkškite ant jo nedidelį kiekį toniko miglos. Norėdami išvengti odos dehidratacijos skrendant lėktuvu, purkškite kelionės metu.

200ml ir 400ml pakuotės

 

Crystal Clear Senėjimą stabdantis valomasisi pienelis (Wipe away the years cleansing milk)

Odą reikia valyti kasdien, todėl mes nusprendėme, jog atėjo metas taip patobulinti odos valymo priemones, kad jos stabdytų senėjimo procesus be papildomų pastangų.

Dabar Jūs ne tik nuvalysite odą – galingi, senėjimą stabdantys valomojo pienelio komponentai padės Jums su nešvarumais nubraukti šalin ir metus.

Naudokite šią odos valymo priemonę kaip įprastą valomąjį pienelį, o Jūsų oda taps ne tik švari, bet ir gaivi. Tai tik pradžia...

Valydami odą, Jūs ją padengsite veikliuoju peptidų kompleksu, kuris padės atstatyti amžiaus padarytą žalą odai, sumažins raukšlių kiekį, padarys odą elastingesnę. Oda taps lygi, gaivi ir prisotinta deguonies.

Šis pienelis idealiai tinka esant sparčiam šiandienio gyvenimo tempui, nes mes nebeturime daug laiko, kurį galėtume skirti odos priežiūrai. Pienelis puikiai tinka visų tipų odai, o ypač – jautriai ir sausai odai.

Pienelio sudėtyje naudojamos natūralios apsauginės priemonės.

KOKIOS PIENELIO VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS?

Biopeptidai – šį galingą veikliųjų medžiagų kompleksą sudaro dviejų rūšių peptidai, kurie sutartinai veikdami taiso amžiaus padarytą žalą odai. Moksliniais tyrimais nustatyta, kad peptidai gali atkurti odos matricą ir tokiu būdu sumažinti raukšles ir padaryti odą elastingesnę.

Deguonies kompleksas – jūrinės kilmės komponentų ir vitamino C darinys. Padeda pakeisti prarastą odos ląstelių energiją, regeneruoja ir grąžina gyvybę odai.

„Norgel“ – „užrakina“ drėgmę viduje, todėl oda atrodo jaunesnė ir skaistesnė.

Alyvuogių aliejaus ekstraktas – intensyviai drėkina, todėl oda tampa lygi ir minkšta.

Turmalinas (brangakmenis) – veiklioji mineralinė medžiaga, kuri stimuliuoja mikrocirkuliaciją. Oda lengvai šveičiama, todėl ima sveikai švytėti.

Eterinių aliejų kompleksas (apelsinų, snapučių, sandalmedžio ir greipfruto) – rūpestingai parinkti eteriniai aliejai, kurie kartu veikdami padeda atkurti odos struktūrą.

200 ml pakuotė

 

Crystal Clear valomasis gelis (Crystal Clear Cleansing Gel)

-tinka net ypač jautriai odai

Poveikis

Siūlo kai ką naudingo kiekvienam ir visiems be išimties odos tipams. Tinka visiems odos tipams, net sausai ir jautriai odai. Savo sudėtyje neturinčios muilo valančios putojančios veikliosios medžiagos giliai valo, kol drėkinamasis kompleksas lygina ir minkština odą, padėdamas išlaikyti drėgmę odos viduje.

Veikliosios medžiagos

Drėkinamasis polikolio kompleksas (5%) - riboja transepiderminį vandens netekimą ir padeda ląstelėms išlaikyti vandenį

Agurkų ekstraktas (1%) – drėkina ir ramina

Mineralinės druskos, amino rūgštys – atgaivina,  grąžina odos pusiausvyrą, turi odą stiprinantį faktorių

C ir B vitaminai – minkština, ramina, drėkina

Atriebinanti veiklioji medžiaga (4%) – apsaugo nuo dirginančio aplinkos poveikio faktorių, palikdama apsauginę plėvelę ant odos

Naudojimosi instrukcija

Valykite odą ryte ir vakare. Nedidelį kiekį užtepkite ant  savo delno, sumaišykite su šiltu vandeniu ir trinkite tarp rankų kol suputos, tada sukamaisiais judesiais tepkite ant odos. Nuskalaukite šiltu vandeniu. Arba užtepkite nedidelį kiekį ant drėgnos vatos ir išvalykite odą.

Specialisto patarimas

Klientai vyrai supras, kad Crystal Clear raminamasis valomasis gelis yra puikus skutimosi produktas, kuris apsaugos jautrią odą nesukeldamas jos dehidratacijos.

 200 ml ir 400 ml pakuotėsCrystal Clear Gilaus valymo gelis (Deep Cleanse Gel)

Vienu metu įmanoma ne tik plauti, bet ir valyti, drėkinti, saugoti ir atkurti odos elastingumą ir stangrumą.

Putojančio gaivinamojo gilaus valymo gelio sudėtyje nėra muilo, todėl jis tinka visų tipų odai – net ir ypač sausai ir jautriai. Šis gelis švelniai nuvalo nešvarumus, riebalų perteklių ir net storiausią makiažo sluoksnį.

Ir tai dar ne viskas...

Unikalus sudėtinių komponentų derinys drėkina odą. Ji tampa gaivi ir sveikai atrodanti. O drėgmė tarsi „užrakinama“ po apsaugine plėvele, taip išvengiant transepiderminio vandens netekimo. Šio ypatingo valomojo gelio sudėtyje yra senėjimą stabdančių peptidų, todėl Jūsų oda atrodys jaunesnė ir bus stangresnė.

Gelio sudėtyje yra natūralių apsauginių medžiagų, bet nėra natrio laurilo sulfato.

KOKIOS YRA VEIKLIOSIOS SUDĖTINĖS MEDŽIAGOS?

Biopeptidai ir peptidai – jie siunčia signalus odos ląstelių receptoriams, kurių atsakas – intensyvi kolageno, reikalingo odos gijimui ir atkūrimui, gamyba. Tripeptidai ir tetrapeptidai sustiprina jų poveikį, stabdant senėjimą ir skatinant odos atkūrimo procesus.

Deguonies kompleksas – jo sudėtyje yra jūrinės kilmės medžiagų ir vitamino C darinio. Šis kompleksas padeda pakeisti prarastą odos ląstelių energiją, regeneruoti ir gaivinti odą.

Agurkų ekstraktas – drėkina, valo ir gaivina, ramina odą, malšina uždegimus.

Eterinių aliejų kompleksas (apelsinų, snapučių, sandalmedžio ir greipfrutų eteriniai aliejai) – rūpestingai parinkti eteriniai aliejai, kurie sutartinai padeda atkurti odos struktūrą.

Turmalinas (brangakmenis) – veiklioji mineralinė medžiaga, kuri stimuliuoja mikrocirkuliaciją. Oda lengvai šveičiama, todėl ima sveikai švytėti.

200 ml pakuotė

 

Crystal Clear deguoninis veido šveitiklis (Crystal Clear Oygen Face Polish)

-prisotina deguonimi ir atgaivina odą

Poveikis

Naudojamas kasdien, šis švelnus šveičiamasis prausiklis efektingai valo, šveičia ir lygina odą, palikdamas ją lygią, gaivią ir atjaunėjusią.

Deguoninio veido šveitiklio sudėtyje yra oksilastilo, naujos biotechnologinės kilmės veikliosios medžiagos, kuri stimuliuoja ląstelių kaitą ir taiso bei pertvarko odą. Gerai žinoma, kad oksilastilas perneša deguonį, kuris  suteikia odos ląstelėms būtinos energijos ir nepakartojamas antibakterines savybes.

Veikliosios medžiagos

Hidrolizuotas sojų proteinas (2%) – stimuliuoja odos ląstelių kvėpavimą ir padidina deguonies suvartojimą, kol laisvųjų radikalų naikintojai atstato ir kovoja su žala, padaryta aplinkos elementų

Simondsijų dalelės (1,5%) – švelniai ir efektingai lygina ir šveičia, intensyviai jaunindamos senstančią odą, lygina raukšles, yra naudingos saulės pažeistai odai, ir odai, turinčiai polinkį į spuogus, palikdamos odą tobulai išvalytą, išlygintą, atgaivintą ir prisotintą deguonies

Drėkinimo kompleksas (15%) – minkština odą ir riboja transepiderminį vandens netekimą ir padeda išlaikyti vandenį

Tokoferilo acetatas – (0,1%) – naikina laisvuosius radikalus

Naudojimosi instrukcijos

Švelniai masažuojant užtepti ant veido, nuskalauti drungnu vandeniu. Gali būti kasdien naudojamas riebiai odai ir dukart per savaitę brandesnei odai.

Specialisto patarimas

Jei jūsų oda jautri, vis tiek galite naudoti deguoninį veido šveitiklį, tačiau tik ypač užterštose zonose, tokiose kaip nosis ir smakras.

200ml pakuotė
Crystal Clear krištolinis veido šveitiklis (Crystal Polish)

Crystal Clear mikrodermabrazijos procedūra yra žinoma visame pasaulyje. Šią procedūrą mėgsta pasaulinio garso įžymybės. Mikrodermabrazija įžymi savo ypatingomis lyginamosiomis savybėmis. Dabar ir jūs galite džiaugtis lygia oda – tokia, lyg ji būtų nušveista salone. Jums padės ypatingos, senėjimą stabdančios medžiagos, eteriniai aliejai ir brangakmenis granatas. Smulkūs mikrokristalai švelniai šlifuoja odą, todėl ji tampa lygi. Jie pašalina toksinus, todėl oda tampa skaisti ir švari. Po to oda drėkinama eteriniais aliejais ir moksliniais tyrimais patvirtintais peptidais – taip sustiprinamas senėjimą stabdantis poveikis.

Kelių minučių per dieną Jums pakaks, kad jūsų oda atjaunėtų, taptų elastinga ir lygi.

Sudėtyje yra natūralių apsauginių medžiagų.

KOKIOS YRA VEIKLIOSIOS SUDĖTINĖS MEDŽIAGOS?

Matriksilas 3000 – galingas veikliųjų medžiagų kompleksas, kurios sudėtyje yra du tarpusavyje sąveikaujantys peptidai. Jie sutartinai veikdami taiso amžiaus odai padarytą žalą ir daro odą elastingą.

Biopeptidas CL – veiksmingai stimuliuoja kolageną, todėl oda tampa stangri ir turi žymiai mažiau raukšlių.

Deguonies kompleksas – jo sudėtyje yra jūrinės kilmės medžiagų ir vitamino C darinio. Šis kompleksas padeda pakeisti prarastą odos ląstelių energiją, regeneruoti ir gaivinti odą.

Akacijų medus – padeda skatinti ląstelių atsinaujinimą, maitina odą, todėl ji tampa graži ir lygi.

Rubinas – veiksmingas mineralas, kuris švelnaus šveitimo metu skatina mikrocirkuliaciją ir atgaivina odą, todėl ji pradeda švytėti.

Augalinis saulėgrąžų aliejus (organinis) – praturtintas linolio rūgštimi. Be to, šis aliejus veiksmingai drėkina odą ir išsaugo jos elastingumą bei stabdo ankstyvo senėjimo procesus.

Tokoferilio acetatas – vitamino E darinys. Jis naikina laisvuosius radikalus, pasižymi senėjimo procesus stabdančiomis savybėmis ir saugo nuo žalingo saulės spindulių poveikio.

Eterinių aliejų kompleksas (apelsinų, snapučių, sandalmedžio ir greipfrutų eteriniai aliejai) – rūpestingai parinkti eteriniai aliejai, kurie sutartinai padeda atkurti odos struktūrą.Grįžti į VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAI